EKSKLUZYWNOŚĆ I ELEGANCJA

SALA VIP

Przeżyj to, co najlepsze w FOUR w naszej Sali VIP. Pomieści ona 60 osób – 30 osób na miejscach siedzących i 30 stojących. Sala jest wszechstronna i pasuje na każdą okazje. Niezależnie od tego, czy organizujesz imprezę firmową, wieczór panieński, urodziny, czy po prostu wieczór z przyjaciółmi, SALA VIP jest najlepszym miejscem na spędzenie tej wyjątkowej nocy. Mobilne stoły i pluszowe fotele pozwalają dostosować przestrzeń, dzięki czemu każde wydarzenie jest wyjątkowe.

Elastyczne formy rezerwacji

Każda grupa jest wyjątkowa i my to doskonale rozumiemy. Niezależnie od tego, czy chcesz zarezerwować całą Salę VIP na wielkie wydarzenie, czy tylko jeden stolik na kameralne spotkanie, zaspokoimy Twoje potrzeby z najwyższą precyzją. Bez względu na wielkość, każda grupa w Sali VIP jest traktowana priorytetowo.

Skontaktuj się i zarezerwuj salę VIP

Prywatny bar

Sala VIP ma oddzielny bar przeznaczony tylko dla Ciebie. Nasi profesjonalni barmani i hostowie są do Twojej dyspozycji przez całą noc, aby zadbać o potrzeby Twoje i Twojej grupy.

VIP bar

GALERIA

Więcej zdjęć i filmów można znaleźć tutaj:

GALERIA | FACEBOOK | INSTAGRAM | TIKTOK

VIP booth
VIP BOOTH
VIP bar
VIP ROOM
krakow bars
Main bar
Vodka Krakow

Zapisz się na naszą listę gości, aby uzyskać bezpłatne wejście

Nasze wydarzenia

The price is 50zl / €12 per person for a small booking and prices vary to book the entire room, depending on what is needed. Please contact us for a quote.

30 seated plus another 30 standing

POROZMAWIAJMY

Kontakt

Social Media

Adres