PROFESJONALNA OBSŁUGA EVENTÓW

ZORGANIZUJ KOLEJNE WYDARZENIE W WIELKIM STYLU

FOUR Music Club to nie tylko kolejny lokal – to niezapomniane doświadczenie, które na Ciebie czeka.  Nasz obiekt, położony w doskonałej lokalizacji, płynnie łączy współczesną kulturę muzyki z najnowocześniejszymi udogodnieniami.

Niezależnie od tego, czy planujesz spotkanie firmowe, premierę produktu czy wieczór networkingowy, atmosfera w FOUR Music Club zapewnia niezapomniane zaplecze, które emanuje energią i wyrafinowaniem.

Nasz oddany zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić nienaganną obsługę, dostosowaną do Twoich unikalnych potrzeb, zapewniając, że Twoje wydarzenie nie tylko spełni, ale nawet przewyższy Twoje oczekiwania.

DLACZEGO MY?

Krakow Nightclub

Doskonała lokalizacja i dostępność

Położony w samym sercu miasta Four Music Club zapewnia gościom łatwy dostęp do środków transportu publicznego, skracając czas dojazdu i zapewniając bezproblemowy przyjazd. Bliskość głównych zabytków, atrakcji i węzłów komunikacyjnych sprawia, że jest to strategiczny wybór zarówno dla lokalnych, jak i zagranicznych uczestników.

ORYGINALNE UDOGODNIENIA

Oferując najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny, wygodne miejsca siedzące i nowoczesne wnętrza, Four gwarantuje, że Twoje wydarzenie będzie miało przewagę technologiczną i estetyczną, której potrzebuje, aby wywrzeć trwałe wrażenie na publiczności.

VIP booth

Wszechstronna przestrzeń

Dynamiczny układ Four został zaprojektowany tak, aby pomieścić szeroką gamę wydarzeń. Niezależnie od tego, czy jest to kameralne spotkanie w naszej sali VIP, wydarzenie integracyjne czy wydarzenie networkingowe, nasza przestrzeń zmienia się, aby idealnie dopasować się do Twojej wizji i wymagań.

Drinks Krakow

Obsługa najwyższej jakości i oddany personel

Od planowania wydarzenia po jego realizację, nasi doświadczeni specjaliści są do Twojej dyspozycji, aby upewnić się, że wszystko przebiegnie sprawnie. Dodatkowo, to małe akcenty w „Four” zapewniają wyjątkowość. Od wydzielonych szatni po spersonalizowane usługi konsjerża dla uczestników VIP, goście są traktowani z najwyższym profesjonalizmem od samego wejścia, aż do opuszczenia lokalu.

Krakow Nightlife

Niepowtarzalna atmosfera i klimat

W przeciwieństwie do konwencjonalnych miejsc, Four oferuje wyjątkowy wystrój przesiąknięty dziedzictwem, oferujący odświeżającą przerwę od codzienności. Energia klubu ożywia wydarzenia, sprawiając, że są one nie tylko udane, ale także niezapomniane.

Możliwość dostosowania pakietów i cen

Mając świadomość, że każde wydarzenie ma swój własny zestaw wymagań i ograniczeń budżetowych, Four oferuje szereg dostosowywalnych pakietów. Dzięki temu Twoje wydarzenie, nadal będzie na najwyższym poziomie, bez uszczerbku dla jakości czy profesjonalizmu. Posiadamy własną ofertę cateringową i organizacyjną, jednak możesz również skorzystać z własnej.

Bezpieczeństwo

Stawiając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i dobre samopoczucie gości, Four Music Club wdrożył najwyższej klasy środki bezpieczeństwa. Od systemów nadzoru po przeszkolony personel – każdy uczestnik może spokojnie cieszyć się wydarzeniem, wiedząc, że znajduje się w chronionym i bezpiecznym środowisku.

VIP bar

Usługi barowe dostosowane do indywidualnych potrzeb

Dzięki bogatemu menu obejmującemu ręcznie robione koktajle, wina premium i piwa rzemieślnicze, usługi baru Four można dostosować do tematu lub preferencji wydarzenia. Doświadczeni barmani i miksolodzy są do Twojej dyspozycji, aby serwować autorskie drinki na specjalne okazje.

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj swój wyjątkowy event!

GALERIA

krakow bars
PHOTO BOOTH
  • Pojemność całego klubu: 300 miejsc stojących
  • Pokój VIP: 50 osób (30 miejsc siedzących + 20 stojących)
  • Antresola:  20 osób (10 miejsc siedzących + 10 stojących)
  • Posiadamy różnej wielkości loże, które można zarezerwować dla mniejszych grup.
  • Istnieje możliwość wynajęcia krzeseł konferencyjnych do głównej sali dla 60 osób.

Jesteśmy w stanie zorganizować imprezę o dowolnej wielkości i stylu. Skontaktuj się z nami, aby określić swoje potrzeby związane z wydarzeniem, abyśmy mogli dostosować coś, co będzie odpowiadać Twojemu budżetowi i oczekiwaniom.

W tym celu skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie: hello@fourclub.pl / +48537015050

Oferujemy szereg opcji z możliwością obsługi stolikowej:

  • Open bar (opcje podstawowe i premium)
  • Napoje powitalne (możliwość spersonalizowania koktajli)
  • Bar gotówkowy lub z ustalonym limitem

 

Niestety przed klubem nie ma możliwości parkowania. Znajdujemy się na Rynku Głównym, blisko przystanków komunikacji miejskiej i parkingu publicznego. Najbliższy prywatny parking to Parking Strzeżony, położony 650 m od obiektu. Ceny tam obowiązujące to 8 zł / 1,7 € za godzinę.

Współpracujemy z wieloma firmami cateringowymi, a także akceptujemy zewnętrzne firmy cateringowe. Nie ma z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.

Bezpieczeństwo w naszym klubie zapewniają profesjonalni ochroniarze oraz specjalistyczny system zabezpieczeń. Ponadto nasi menadżerowie posiadają szkolenie z pierwszej pomocy.

Dysponujemy zarówno salą główną oraz jedną mniejszą, prywatną, która może pomieścić do 50 osób.

Four posiada sprzęt DJ-ski oraz nagłośnieniowy, ponadto dysponuje małą sceną, na której  bez problemu zmieści się zespół muzyczny, komik czy inny rodzaj rozrywki na żywo.

Nie ma żadnych ograniczeń w przypadku wynajmu całego obiektu lub całej sali VIP.

Four dostępny jest dla organizatorów od godziny 9:00 rano.

Zasady współpracy uzależnione są od wielkości wydarzenia. Generalnie nie oferujemy żadnych zwrotów pieniędzy, jednak staramy się uwzględnić niezależne od organizatora wydarzenia okoliczności.

Dla osób niepełnosprawnych – poruszających się na wózkach, dostosowana jest jedynie sala VIP. Reszta klubu znajduje się dwa piętra niżej i prowadzą do niej schody.

Zajmujemy się sprzątaniem i demontażem, abyś mógł nacieszyć się swoim wydarzeniem.

Dla wszystkich gości dostępny jest szybki internet kablowy i kilka routerów Wi-Fi.

Tak, możemy oprowadzić Cię po obiekcie w dogodnym dla Ciebie terminie.

Płatności można dokonać za pomocą karty lub przelewu bankowego. Wystawiamy faktury VAT.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TUTAJ NAS ZNAJDZIESZ

Addres:  Jagiellońska 6, Kraków

Google Maps

More Info

Jagiellońska 6, Kraków

POROZMAWIAJMY

W przypadku jakichkolwiek uwag, pytań lub rekomendacji zadzwoń, wyślij e-mail lub wypełnij formularz poniżej!

hello@fourclub.pl / +48 537 632 798

FACEBOOK | INSTAGRAM | TIKTOK

POROZMAWIAJMY

Kontakt

E-mail: hello@fourclub.pl

Telefon : +48 537 632 798

 

Social Media

Adres