logo

Kim jesteśmy?

Four Music Club to miejsce pełne młodzieńczej energii, imprezowe numer jeden na mapie Krakowa! U nas weekend trwa od środy, balujemy do białego rana przez cztery noce w tygodniu. Cztery noce dobrej muzyki, mega atmosfery, a to wszystko przy rozgrzanym do czerwoności parkiecie i dobrze zaopatrzonym barze 🙂 Każdej z czterech nocy czekają na
Ciebie specjalnie przygotowane atrakcje i niespodzianki. Jeśli będziesz na bieżąco z wydarzeniami na FB Four Music Club, to nie przegapisz też żadnej wystrzałowej imprezy tematycznej! Dokładne informacje czego się możesz spodziewać na najlepszych imprezach w Four znajdziesz w zakładce Wydarzenia.

Zróbmy coś razem!

Co więcej - jesteśmy otwarci na propozycje. Impreza roku, organizacji studenckiej, uczelni? Jeśli chcesz zorganizować coś dla dużej grupy, skontaktuj się z nami!

Dla Ciebie

W klubie jest przygotowane kilka miejsc, które można zarezerwować dla siebie i znajomych. Od stolików, przez loże i duży VIP Room z osobnym barem. Wszystko to w nowoczesnym wystroju wplecionym w historyczne wnętrza kamienicy.

Ponieważ - we love it

W przygotowanie naszych imprez wkładamy dużo pozytywnej energii i pasji, które chcemy przekazać każdemu z naszych gości, by zabawa była jak najbardziej udana :D Dlatego też dbamy o bezpieczeństwo dzięki selekcji gości i profesjonalnej ochronie.

Zapraszamy do Four Music Club

To obowiązkowy punkt programu Twojej wieczornej wizyty na Krakowskim Rynku!