Four Club

MAD MIKE – FIRE SHOW – 6 KWIETNIA

Widowiskowy live-act na gitarze elektrycznej, który zapewni 𝗠𝗮𝗱 𝗠𝗶𝗸𝗲, to gwarancja, że tego wieczoru oprócz klubowych brzmień na scenie pojawi się dużo ognia!🔥
Mad Mike to gitarzysta, który ma na swoim koncie współpracę z czołówką polskiej sceny pop. Poza występami na dużych scenach, festiwalach czy imprezach telewizyjnych można go zobaczyć w najlepszych klubach z autorskim Mad Mike Guitar Fire Show

Prywatne Loże i Personalna Obsługa

Nieważne czy jesteście małą paczką, czy większą grupą przyjaciół, mamy szeroki wybór lóż na parkiecie, przy barze głównym lub na balkonie.

Nasi gospodarze zadbają abyście tego wieczoru czuli się jak VIP, ponieważ w Four Music Club nie chodzi tylko o wysokiej jakości drinki ale też o niezapomniane wrażenia!

Pewność bezpieczeństwa

Rozsiadź się w swojej loży VIP mając pewność, że Four jest jednym z najbezpieczniejszych klubów w Krakowie. Zapewniamy najlepszą ochronę, aby każdy mógł bawić się do rana bez żadnych zmartwień.

Pokaz ognia na żywo

Madmike Guitar Fire Show to jedyny live act, który łączy energetyczną muzykę z pokazem ogni. Rockowe riffy umiejętnie wplecione w klubową imprezę oraz trzymetrowe słupy iskier sprzelające prosto z gitarowego gryfu tworzą niepowtarzalny i bardzo widowiskowy spektakl.

Zarezerwuj miejsce już teraz!

BILETY

  1. Wybierz 6 kwietnia
  2. Wypełnij formularz
  3. Dokonaj opłaty a otrzymasz potwierdzenie na maila

Przedsprzedaż: 20 zł

W dniu imprezy: 30 zł


W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem hello@fourclub.pl lub pod numerem telefonu: +48 537 632 798

VIP booth Krakow

DANCE FLOOR

Na parkiecie można znaleźć aż 3 loże VIP mieszczące do 10 osób każda. Wszystkie zapewniają szybki dostęp do baru oraz chwilę wytchnienia od tańców.

5 Stolików

Do 6 osób: 200zł 

Do 8 osób: 250zł

Main bar

PRZESTRZEŃ BAROWA

Przy samym barze mamy naszą najbardziej ekskluzywną lożę dla 10 osób. Dzięki niej dotrzesz do baru w mgnieniu oka, a nasi barmani nie pozwolą Ci się nudzić

1 stolik

Do 10 osób: 300zł 

SALA VIP

Wiele możliwości

Zapewniamy możliwość rezerwacji jednego lub wielu stolików, a nawet zarezerwowania całej sali VIP dla Twojej grupy. Prosimy o kontakt w celu rezerwacji.

BALKON

Najbardziej pożądane miejsce w klubie, nasze ekskluzywne siedzenia na antresoli, oferują niezrównany luksus i prywatność dla 20 osób. Wydzielona przestrzeń wyłącznie dla Twojej grupy zapewnia wyjątkowy punkt widokowy na cały bar. Maksymalna pojemność tej sekcji to 20 osób (10 stojących, 10 siedzących).

2 stoły: 200zł

CLUB MAP

Map 4 Club

FAQ’s

Otwieramy się o 22:00

Przedprzedaż – 20 zł. W dniu imprezy – 30 zł.

Oczywiście, wystarczy wybrać odpowiednią lożę i dodać ją przy zakupie biletów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TUTAJ NAS ZNAJDZIESZ

Adres:  Jagiellońska 6, Kraków

Google Maps

Więcej informacji

Jagiellońska 6, Kraków

POROZMAWIAJMY

W przypadku jakichkolwiek uwag, pytań lub rekomendacji zadzwoń, wyślij e-mail lub wypełnij formularz poniżej!

hello@fourclub.pl / +48 537 632 798

FACEBOOK | INSTAGRAM | TIKTOK