Four Club
FOUR

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ GOŚCI I SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEGO WSTĘPU

Zapewniając sobie miejsce na liście gości w FOUR Music Club, nie tylko ominiesz standardową opłatę za wstęp w wysokości 20 zł, ale także długie kolejki oczekujących na wejście gości. Przywilej ten zapewnia płynne i najwyższej jakości doznania klubowe, umożliwiając gościom łatwe przejście z tętniących życiem ulic do tętniącej życiem atmosfery wewnątrz.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

  1. Wybierz datę
  2. Wypełnij formularz
  3. Przyjdź przed 23:00
  4. Ciesz się bezpłatnym wstępem 

Aby zapisać się na listę gości, wystarczy podać swoje imię, nazwisko i adres e-mail oraz wybrać preferowaną datę.  Na podany adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem oraz kopią rezerwacji w formacie PDF.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem hello@fourclub.pl lub telefonicznie:  +48574562891

GALERIA

Więcej zdjęć i filmów można znaleźć tutaj:

GALERIA | FACEBOOK | INSTAGRAM | TIKTOK

Krakow Nightclub

Zapisz się na naszą listę gości, aby uzyskać bezpłatne wejście

SPRAWDŹ NASZE POPULARNE WYDARZENIA

LISTA GOŚCI

JAKOŚĆ VIP, KAŻDEGO WIECZORU

Doświadcz życia nocnego tak, jak należy – ekskluzywnie, żywiołowo i bez komplikacji. Dzięki zapisaniu się na listę gości FOUR, zapewniamy więcej niż tylko wstęp; obiecujemy również niezapomniane wrażenia. Zapomnij o dodatkowych opłatach za wstęp i długich kolejkach. Pozwól się wciągnąć w sam środek imprezy i w pełni wykorzystaj swój wieczór.

Wystarczy wypełnić powyższy formularz i poczekać na potwierdzenie. Liczba miejsc jest ograniczona, warto więc dokonać rezerwacji wcześniej!

Przywileje wynikające z zapisania się na naszą listę gości dotyczą tylko i wyłacznie osób się na niej znajdujących. Jeśli chcesz przyprowadzić swoich znajomych, każda osoba będzie musiała zapisać się na listę, aby skorzystać z bezpłatnego wejścia i powitalnego szota.

Zalecamy rezerwację z co najmniej z tygodniowym wyprzedzeniem, zwłaszcza w przypadku nocy w szczycie sezonu oraz w trakcie wydarzeń specjalnych. Miejsca są limitowane, a zapisy obowiązują na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.

Pomimo tego, że bycie na liście gości oferuje wiele przywilejów, od osób tych nadal oczekuje się przestrzegania obowiązujących w klubie zasad dotyczących ubioru i zachowania.

Oczywiście! Wystarczy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta z co najmniej z 48-godzinnym wyprzedzeniem w celu wprowadzenia zmian lub anulowania rezerwacji.

 

 

 

Zarezerwuj swoją lożę VIP już teraz!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TUTAJ NAS ZNAJDZIESZ

Adres:  Jagiellońska 6, Kraków

Google Maps

Więcej informacji

Jagiellońska 6, Kraków

POROZMAWIAJMY

Kontakt

E-mail: hello@fourclub.pl

Telefon : +48 537 632 798

 

Social Media

Adres